Komu pomagamy?


W tym roku pomagamy 153 ośrodkom z całej Polski:

Zespół Placówek opiekuńczo-wychowawczych „Alfa” „Omega” „Sigma” Wspólnota Dziecięca Gromadka, Nowa Ruda

POWIATOWY DOM DZIECKA NR 1 i NR 2 Szprotawa

Dom dziecka Gryźliny

Dom dla Dzieci „Keja” Biskupiec

Dom dla Dzieci „Pod skrzydłami” i „Zgoda” Olsztynek

Powiatowy Zespół Placówek pomocy Dziecku i Rodzinie Sienno

Dom św. Ludwiki Kartuzy

św. Antoniego Placówka Opiekuńczo-wychowawcza Psary

Placówka opiekuńczo-wychowawcza nr 1 Ruda Śląska

Placówka opiekuńczo-wychowawcza nr 2 Ruda Śląska

Placówka opiekuńczo-wychowawcza nr 4 Ruda Śląska

Ośrodek Pomocy Dzieciom i Rodzinie Ruda Śląska

Placówka Opiekuńczo-wychowawcza Będzin

Placówka Opiekuńczo-wychowawcza Sarnów

Placówka Opiekuńczo-wychowawcza Siewierz

Powiatowy zespół placówek pomocy dziecku i rodzinie Nagłowice

Rodzinny Dom Dziecka Pszczyna

Dom Dziecka w Sławie, ul. Słoneczna

Dom Dziecka w Sławie, ul. Odrodzonego Wojska Polskiego

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza nr 1 w Bartoszycach

Placówka Opiekuńczo – Wychowawczej nr 2 w Bartoszycach

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza nr 3 w Bartoszycach

Dom Dziecka w Skwierzynie

Ośrodek wsparcia dla dzieci i młodzieży Olsztyn

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Marcinowicach

Ośrodek Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży w Olsztynie – Rzepakowa

Ośrodek św.Elżbieta – placówka socjalizacyjna 1 i 2 Ruda Śląska

Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania nr 11

Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania nr 10

Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania nr 13

Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania nr 12

Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania nr 14

Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania nr 3

Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania nr 9

PCPR Zgorzelec

Dom dla Dzieci „Promyk” Rędziny

Dom Dziecka w Chorzenicach

Dom dla Dzieci „ Słoneczny” Kłomnice

Dom Dziecka im. J. Korczaka w Kłobucku

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Maja” w Kłobucku

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Waleńczowie

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Krzepicach

Dom dla Dzieci „Jaś” Giżycko

Dom dla Dzieci „Małgosia” Giżycko

Dom dla Dzieci „Wojtek” Giżycko

Niepubliczne Placówki Opiekuńczo- Wychowawcze Nr 1, Nr 2, Nr 3, Nr 4 w Małachowie

Placówka Opiekuńczo- Wychowawcza „Tatrogród” Zakopane

Dom Dziecka w Równem „Jaś’ Dom dziecka w Równem „Małgosia”

Dom małych dzieci im. Edmunda Bojanowskiego w Częstochowie

Placówka Opiekuńczo-wychowawcza w Starachowicach

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza dla Dziewcząt im. Bł. Marii Karłowskiej w Pniewitem

Centrum Administracyjne Domów dla Dzieci i Młodzieży w Łoniowie

Rodzinny Dom Dziecka Żerniki Wrocławskie

Zakład opiekuńczo – leczniczy dla dzieci Jaszkotlu

Dom Dziecka nr 2 Gliwice

Dom Dziecka w Białowieży

Placówka Opiekuńczo Wychowawcza nr 1 Dąbrowa Górnicza

Placówka Opiekuńczo Wychowawcza nr 2 Dąbrowa Górnicza

Placówka Opiekuńczo Wychowawcza nr 3 Dąbrowa Górnicza

Placówka Opiekuńczo Wychowawcza „Przystań” Dąbrowa Górnicza

ZESPÓŁ PLACÓWEK OPIEKUŃCZO – WYCHOWAWCZYCH Dom Dziecka w Ludowie Polskim i Dom Dziecka w Strzelinie

Powiatowe Centrum Opieki i Wychowania w Pieszycach – placówki w Piławie Górnej – Dom Dziecka nr 2, 3 i 4

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu socjalizacyjnego SIEMACHA Spot 24/7 Wrocław Obornicka

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu socjalizacyjnego SIEMACHA Spot 24/7 Wrocław Maślicka

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu socjalizacyjnego SIEMACHA Spot 24/7 Wrocław Dworcowa

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu socjalizacyjnego SIEMACHA Spot 24/7 Wrocław Hercena

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza ” Familia” w Zawierciu

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Tęcza” w Zawierciu

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Na Jurze” w Górze Włodowskiej

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Pełna Chata” w Górze Włodowskiej

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Pegaz” w Chruszczobrodzie

Dom Dziecka nr 1 w Bodzewie

Dom dziecka nr 2 w Bodzewie

Dom Dziecka w Gostyniu

Dom Dziecka im. Janusza Korczaka, Pieszyce

Centrum Administracyjne Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Brzeg

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wiszni Małej

Rodzinny Dom Dziecka Kowale Oleckie

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Winiarach

Dom Dziecka pn. „Ochronka” im. Św. Brata Alberta Stalowa Wola

Dom Dziecka pn. „Ochronka” im. Św. Jana Pawła II Stalowa Wola

Dom dla Dzieci w Dynowie Dom dla Dzieci w Łopuszce Małej

Dom dla Dzieci w Lipniku Dom dla Dzieci w Przeworsku

Dom Dziecka w Strzegowie gm. Grodków

Rodzinny Dom Dziecka Joanna i Grzegorz Lech Dobrzykowice

Placowka Opiekuńczo Wychowawcza Rypin, Placówka nr 1 i nr 2

Placówka opiekuńczo-wychowawcza „Spokojna Przystań” w Miękini

Dom dla Dzieci im. Sybiraków Szymonowo

Dom dla Dzieci im. Sybiraków 2 Szymonowo

Dom dla Dzieci Bezpieczny Start w Szymonowie

POW w Nieskurzowie Nowym

Dom Dziecka nad Lindą

Dom Dziecka w Grotnikach

Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Nasz Dom” Ostrowiec Świętokrzyski

Dom Dziecka Topolno – Placówka Opiekuńczo Wychowawcza dla Dziewcząt im. Bł. Marii Karłowskiej

Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania Lekcyjna i filie POW Opatów

Dom dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży, Rybnik

Karkonoskie Stowarzyszenie Pomocy Dziecku i Rodzinie NADZIEJA w Jeleniej Górze ul. Kraszewskiego 6/1 58-500 Jelenia Góra Placówka nr 1, 2, 3, 4, 5, Placówka w Przesiecie, Placówka w Lubomierzu

Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza w Tarłowie

Rodzinny Dom Dziecka „DAR AERCA” Skawina

Placówka Opiekuńczo -Wychowawcza nr 1 Sosnowiec

Placówka Opiekuńczo -Wychowawcza nr 2 Sosnowiec

Placówka Opiekuńczo -Wychowawcza nr 3 Sosnowiec

Placówka Opiekuńczo Wychowawcza nr 5 Sosnowiec

Placówka Opiekuńczo -Wychowawcza nr 6 Sosnowiec

Placówka Opiekuńczo- Wychowawcza nr 7 Sosnowiec

Placówka Opiekuńczo -Wychowawcza nr 8 Sosnowiec

Placówka Opiekuńczo -Wychowawcza nr 9 Sosnowiec

Placówka Opiekuńczo -Wychowawcza nr 10 Sosnowiec

Placówka Opiekuńczo -Wychowawcza nr 11 Sosnowiec

Dom św.Faustyny „Pomocna Dłoń” w Ełku

POW Opatów

POW Ożarów

Centrum Administracyjne Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Skorogoszczy

„Tęczowy Dom” Dom Pomocy Społecznej Ełk

Dom Samotnej Matki im. bł. Marianny Biernackiej Ełk

Dom Dziecka w Bąkowie

Dom Dziecka w Bogacicy

Dom Dziecka w Lasowicach Małych

Pogotowie Opiekuńcze w Skawinie

Placówko opiekuńczo- wychowawcza DOM 9 Katowice

Placówko opiekuńczo- wychowawcza DOM 10 Katowice

Placówko opiekuńczo- wychowawcza DOM 11 Katowice

Placówko opiekuńczo- wychowawcza DOM 12 Katowice

Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Świdnicy:

Serbski Kącik, Świdnica

Serbski Zaułek, Świdnica

Trzeboszańskie Wzgórze, Świdnica

Tęczowe Zakole, Świdnica

Dom nad Zalewem, Świdnica

Powiatowa Placówka Opiekuńczo- Wychowawcza nr 1, 3 oraz 4 w Bierutowie

Rodzinny Dom Dziecka ul. Słowackiego Lubin

Rodzinny Dom Dziecka Elżbieta i Tomasz Partyka Sobótka

Dom Dziecka „Promyk” Wilków



W 2022 roku udało nam się włączyć do akcji aż 106 ośrodków! 😍🥳

Oto ich lista:

PCPR Oława

Dom Dziecka w Strzegowie

Zakład opiekuńczo – leczniczy dla dzieci Jaszkotle

Dom dla dzieci w Legnicy (ul. V Dywizji Piechoty)

Dom dziecka w Legnicy (ul. Wandy)

Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania nr 11

Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania nr 10

Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania nr 13

Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania nr 12

Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania nr 14

Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania nr 3

Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania nr 9

Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania Lekcyjna i filie

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu socjalizacyjnego SIEMACHA Spot 24/7 Wrocław Obornicka

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu socjalizacyjnego SIEMACHA Spot 24/7 Wrocław Maślicka

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu socjalizacyjnego SIEMACHA Spot 24/7 Wrocław Dworcowa

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu socjalizacyjnego SIEMACHA Spot 24/7 Wrocław Hercena

Dom Dziecka w Oławie

Dom Dziecka nr 2 Gliwice

Dom dla Dzieci „Promyk” Rędziny

Dom Dziecka w Chorzenicach

Dom dla Dzieci „ Słoneczny” Kłomnice

Dom Dziecka im. J. Korczaka w Kłobucku

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Maja” w Kłobucku

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Waleńczowie

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Krzepicach

Dom dla Dzieci „Jaś” Giżycko

Dom dla Dzieci „Małgosia” Giżycko

Dom dla Dzieci „Wojtek” Giżycko

Niepubliczne Placówki Opiekuńczo- Wychowawcze Nr 1 w Małachowie

Niepubliczne Placówki Opiekuńczo- Wychowawcze Nr 2 w Małachowie

Niepubliczne Placówki Opiekuńczo- Wychowawcze Nr 3 w Małachowie

Placówka Opiekuńczo- Wychowawcza „Tatrogród” Zakopane

POW Opatów (specjalistyczno-terapeutyczna)

POW Ożarów

POW w Nieskurzowie Nowym

POW Opatów

Placówka Opiekuńczo-wychowawcza w Starachowicach

Powiatowe Centrum Opieki i Wychowania w Pieszycach – placówki w Piławie Górnej – Dom Dziecka nr 2, 3 i 4

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Oławie

Zespół Placówek opiekuńczo-wychowawczych „Alfa” „Omega” „Sigma” Wspólnota Dziecięca Gromadka, Nowa Ruda

Dom Dziecka w Białowieży

Powiatowa Placówka Opiekuńczo- Wychowawcza nr 4 w Bierutowie

POWIATOWY DOM DZIECKA NR 1 Szprotawa

POWIATOWY DOM DZIECKA NR 2 Szprotawa

Domy dziecka Gryźliny

Dom dla Dzieci „Keja” Biskupiec

Dom dla Dzieci „Pod skrzydłami” i „Zgoda” Olsztynek

Placówka opiekunczo-wychowawcza „Spokojna Przystań” w Miękini

Dom małych dzieci im. Edmunda Bojanowskiego w Częstochowie

Placówka opiekuńczo-wychowawcza nr 1 Ruda Śląska

Placówka opiekuńczo-wychowawcza nr 2 Ruda Śląska

Placówka opiekuńczo-wychowawcza nr 3 Ruda Śląska

Placówka opiekuńczo-wychowawcza nr 4 Ruda Śląska

Ośrodek Pomocy Dzieciom i Rodzinie Ruda Śląska

Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza Rypin (2 ośrodki)

Dom Dziecka w Równem „Jaś’

Dom dziecka w Równem „Małgosia”

Powiatowy Zespół Placówek pomocy Dziecku i Rodzinie Sienno

ZESPÓŁ PLACÓWEK OPIEKUŃCZO – WYCHOWAWCZYCH Dom Dziecka w Ludowie Polskim i Dom Dziecka w Strzelinie

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wiszni Małej

Dom św. Ludwiki Kartuzy, św. Antoniego

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza dla Dziewcząt im. Bł. Marii Karłowskiej w Pniewitem

Placówka Opiekuńczo-wychowawcza Psary

Ośrodek św.Elżbieta – placówka socjalizacyjna nr 1 i nr 2 Ruda Śląska

Dom Matki i Dziecka „Słonecznik” Cieszyn

Dom Dziecka w Skwierzynie

Placówka Opiekunczo- wychowawcza Siewierz

Dom Dziecka im. Janusza Korczaka, Pieszyce

Rodzinny Dom Dziecka Kowale Oleckie

Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza w Tarłowie

Placówka Opiekunczo- wychowawcza Sarnów

PCPR Zgorzelec

Placówka Opiekunczo- wychowawcza Będzin

Placówka Opiekunczo- wychowawcza w Winiarach

Dom Matek z małoletnimi Dziećmi i Kobiet w ciąży w Rybniku

PCPR Oława

Powiatowy zespół placówek pomocy dziecku i rodzinie Nagłowice

Dom Dziecka pn. „Ochronka” im. Św. Brata Alberta Stalowa Wola

Centrum Administracyjne Domów dla Dzieci i Młodzieży w Łoniowie

Ośrodek wsparcia dla dzieci i młodzieży Olsztyn

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Marcinowicach

Ośrodek Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży w Olsztynie – Rzepakowa

Rodzinny Dom Dziecka Żerniki Wrocławskie

Rodzinny Dom Dziecka Jary

Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Nasz Dom” Ostrowiec Świętokrzyski

Dom dla Dzieci im. Sybiraków nr 1 Szymonowo

Dom dla Dzieci im. Sybiraków nr2 Szymonowo

Dom Dziecka w Sławie

Rodzinny Dom Dziecka Pszczyna

Dom dla Dzieci Bezpieczny Start w Szymonowie

Karkonoskie Stowarzyszenie Pomocy Dziecku i Rodzinie „Nadzieja” Jelenia Góra

Dom Dziecka w Grotnikach

Placówka Opiekuńczo – Wychowawczej nr 1 w Bartoszycach

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza nr 2 w Bartoszycach

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza nr 3 w Bartoszycach

Dom dla dzieci im. ks. B. Markiewicza Kończuga

Dom dla Dzieci w Przeworsku

Dom dziecka Rakszawa

Dom Dziecka Topolno

Dom dla dzieci im. K. Bronisława Markiewicza Dynów

Jak Wam się podoba? 😍🥳

A jak było w poprzednich latach?

2021:

Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania (Lekcyjna, Borowska, Kołłataja, Gazowa, Podwale, Legnicka)

Siemacha Spot 24/7 (Obornicka, Maślicka, Dworcowa, Hercena)

GOPS Wisznia Mała

Dom Dziecka Równe

Placówka opiekunczo-wychowawcza „Spokojna Przystań” w Miękini

Placówka opiekuńczo – wychowawcza Tatrogród

Zespół Koedukacyjnych Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych typu socjalizacyjnego „Wspólnota Dziecięca Gromadka” Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Alfa” „Omega” „Sigma” Nowa Ruda

Powiatowe Centrum Opieki i Wychowania w Pieszycach – placówki w Piławie Górnej

Rodzinny Dom Dziecka nr 4, Wrocław

Rodzinny Dom Dziecka nr 13 Wrocław

ZESPÓŁ PLACÓWEK OPIEKUŃCZO – WYCHOWAWCZYCH, Dom Dziecka w Ludowie Polskim, Dom Dziecka w Strzelinie

Placówka Opiekuńczo- Wychowawcza w Starachowicach

Zakład Opiekuńczo Leczniczy dla Dzieci im. Jana Pawła II Zgromadzenia Sióstr Maryi Niepokalanej Jaszkotle

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza dla Dziewcząt im. Bł. Marii Karłowskiej Lisiewo

Powiatowy zespół placówek pomocy dziecku i rodzinie Nagłowice

Placówka opiekuńczo-wychowawcza Nowy Korczyn

Powiatowy Zespół Placówek Pomocy Dziecku i Rodzinie Sienno

Dom Dziecka im. J.Korczaka Kłobuck

Dom Dziecka im. J.Korczaka oddział PO-W w Krzepicach

Dom Dziecka im. J.Korczaka oddział PO-W w Waleńczowie

„Nasz Dom” im. bł. Edmunda Bojanowskiego Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP Tuligłowy

Dom Dziecka w Białowieży

Dom Dziecka pn. „Ochronka” im. Św. Brata Alberta Stalowa Wola

Dom św. Ludwiki Kartuzy

Zawodowa Rodzina Zastępcza Skołszyn, Lisów

Niepubliczna Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza Nr 3 w Małachowie

Domy dla Dzieci i Młodzieży, Łoniów

Placówka Opiekuńczo wychowawcza nr 1, Opatów

Rodzinny Dom Dziecka Chojnice

Rodzinny Dom Dziecka Wąwelno

Dom Dziecka w Oławie

Zespół Terenowej Pracy Socjalnej nr 5 MOPS Wrocław

Dom dziecka w Strzegowie

Dom Dziecka w Chorzenicach wraz z oddziałami

GOPS Oława

Rodzinny Dom Dziecka Iwiny

Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza w Tarłowie

Dom Dziecka im. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Komornikach

Dom dla Dzieci „Jaś”, „Małgosia” „Wojtek” Giżycko

Rodzinny Dom Dziecka nr 1 Bielsk Podlaski

Rodzinny Dom Dziecka Świętej Rodziny z Nazaretu Caritas Archidiecezji Białostockiej

Dom Dziecka Stawiguda (dzieci w trakcie usamodzielniania)

Rodziny Dom Dziecka w Miąsowej

Rodziny dom dziecka w Małgoszczy

Dom małych dzieci im. Edmunda Bojanowskiego w Częstochowie

Placówka opiekuńczo-wychowawcza nr 1, 2 3 i nr 4 Ruda Śląska

Ośrodek Pomocy Dzieciom i Rodzinie Ruda Śląska

Ośrodek św.Elżbieta – placówka 1 i 2 Ruda Śląska

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Opatów (specjalistyczno-terapeutyczna)

POW w Nieskurzowie Nowym

Fundacja „Przystanek Rodzina” piecza zastępcza

POW Ożarów

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Marcinowicach

Dom Dziecka w Namysłowie

Dom Dziecka Oborniki Śląskie

Dom Dziecka nr 2 Gliwice

Placówka Opiekunczo-wychowawcza Psary

Placówka Opiekunczo-wychowawcza Będzin

Placówka Opiekunczo-wychowawcza Siewierz

Placówka Opiekunczo-wychowawcza KTC

Placówka Opiekunczo-wychowawcza Sarnów

Rodzinny Dom Dziecka Częstochowa Makuszyńskiego

Dom Matki i Dziecka „Słonecznik” Cieszyn

Rodzinny Dom Dziecka Częstochowa Chełbińskiego

Dom Dziecka im. Janusza Korczaka, Pieszyce

Dom Samotnej Marki PIeszyce

Dom Dziecka pw św. Józefa Zgromadzenia Sióstr Elżbietanek Bolesławiec

Rodzinny Dom Dziecka Częstochowa Kołakowskiego

Centrum Opiekuńczo-Wychowawcze Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety w Legnicy

Ośrodek wsparcia dla dzieci i młodzieży Olsztyn

Dom dziecka w Legnicy

Rodzinny Dom Dziecka Kowale Oleckie

Rodzinny dom dziecka Jary

PCPR Zgorzelec

Rodzinny Dom Dziecka Danuta i Rafal Lasek Drzewianowo

Rodzinny Dom Dziecka Anna i Piotr Piotrowscy Trzeciewnica

Rodzinny Dom Dziecka Elżbieta Drajer

Rodzinny Dom Dziecka „U Alutki” Szubin

Rodzinny Dom Dziecka Bielsk Podlaski

Dom Dziecka w Skwierzynie

Powiatowy dom dziecka w Szprotawie

Dom Matek z małoletnimi Dziećmi i kobiet Rybnik