Koordynatorzy

Witajcie w naszej ekipie! Oto nasi fantastyczni koordynatorzy, którzy sprawiają, że marzenia dzieci stają się rzeczywistością.
Poznajcie naszych bohaterów i dołączcie do naszej wspólnej inicjatywy!

Marcelina Ścigała

Managerka z branży IT, która przejęła stery akcji.

Wiktoria Bakalarz

Nauczycielka wychowania fizycznego. Uwielbiam prace z dziećmi, a w wolnych chwilach czytam książki.

Angelika Bar-Wiśniewska

Szczęśliwa żona i mama, która wychowanie swoich synków łączy z edukacją dzieci w przedszkolu. W wolnym czasie lubię sięgnąć po dobrą książkę i popływać na basenie.

Małgorzata Barska

Na co dzień fizjoterapeutka zajmująca się zaopatrzeniem medycznym, prywatnie mama bliźniaków w wolnych chwilach wędrująca po górach.

Katarzyna Bąk

Prywatnie mama 2 synów. Miłośniczka książek i motoryzacji, od niedawna zgłębiająca tajniki jazdy na motocyklu.

Bogumiła Buchcic

Prywatnie mama dwóch wspaniałych urwisów, która codziennie pokazuje im, że należy pomagać innym bezinteresownie.

Karina Fornal

Lubię spędzać czas aktywnie. Praktykuję jogę, ćwiczę również od niedawna interwały i lubię spędzać czas wśród natury – w górach lub w lesie. Działa na mnie jak balsam szum morza i zapach natury po deszczu. W domowym zaciszu czasami eksperymentuję z kuchnią indyjską lub wegańską. Lubię kwiaty i prace z nimi związane, żeby „pobrudzić sobie czasem ręce”.

Joanna Kempska

Psycholog współpracująca z organizacjami pozarządowymi w obszarze edukacji alternatywnej. Prywatnie zaangażowana mama nietuzinkowej parki, próbująca pogodzić teorie naukowe z praktyką dnia codziennego:)

Aleksandra Kolendo

Prywatnie mama cudownej 8 latki, uwielbiająca pomagać innym, nie tylko ludziom. Angażuję się równie mocno w pomoc dla zwierząt, mam u siebie co chwilę to kotka, to pieska, na dom tymczasowy. Bardzo często pomagam też ludziom z biedniejszych rodzin, sama od siebie organizuję różne zbiórki. Jestem bardzo otwartą i komunikatywną osobą.

Joanna Majewska

Prywatnie żona i mama 5 latka.
Z wykształcenia handlowiec, obecnie rozwijam się zawodowo w branży marketingu. Mocno stawiam na rozwój osobisty i uwielbiam pracę z ludźmi.
Żyje z poczuciem Misji, by nieść pomoc innym bezinteresownie. 

Kamila Nawrot

Prywatnie jestem pełnoetatową mamą dwójki wspaniałych urwisów, a zawodowo kocham tabelki, wyliczenia i analizy. Myśl o dzieciach bez rodziny i domu nie daje mi spokoju, dlatego w tym roku chcę jako koordynator pomóc im odnaleźć choć odrobinę gwiazdki.

Patrycja Nocoń

Prywatnie mama dwójki dzieci z zawodu specjalista ds.sprzedaży w branży deweloperskiej. Od samego początku związana z akcją Podaruj Gwiazdkę, teraz dodatkowo jako koordynator😊

Daria Nowadzka-Gurgurewicz

Zawodowo jestem związana z opieką zdrowotną i analizą danych. Wiem jednak, że nie samymi analizami danych żyjemy, dlatego w wolnym czasie biorę do ręki książkę, eksperymentuję w kuchni, uprawiam sport oraz odkrywam nowe miejsca – także te w najbliższej okolicy.

Magdalena Piekarska

Na świat i ludzi patrzę z optymizmem. W każdym człowieku staram się dostrzec dobro i piękno. Bardzo cenię sobie czas aktywnie spędzony z rodziną i przyjaciółmi, przyjemność sprawia mi gotowanie dla najbliższych.  W czasie wolnym uwielbiam czytać książki (szczególnie z gatunku kryminał), relaksują mnie wycieczki górskie oraz podróże małe i duże.
A prywatnie mama prawie 9 letniego cudownego chłopca.

Patrycja Prask-Matkowska

Zawodowo urzędnik sądowy. Prywatnie najlepsza ciocia na świecie i miłośniczka górskich wędrówek.

Zuzanna Razik

Mam na imię Zuzka, jestem mamą dwóch urwisów, na co dzień pracuję w dużej korporacji. W wolnej chwili rozciągam się na jodze i plątam supełki z macramą.

Ania Spirydoniuk 

Prywatnie Żona i Mama dwójki cudownych dzieci, zawodowo od kilkunastu lat związana z obszarem HR. Do relacji międzyludzkich podchodzę z ogromną empatią i uważnością, a jeśli mam do czynienia z pomocą innym (zwłaszcza, gdy są to dzieci) to bez zastanowienia się w nią angażuje. W akcji Podaruj Gwiazdkę biorę udział 3 raz (i na pewno nie ostatni 😉).

Ania Szecel

Wielka baba o równie wielkim sercu. Spełniający się zawodowo automatyk, a w domu mama dwóch uroczych przedszkolaków.

Agnieszka Szczutkowska

Myślę, że wszelkie akcje, w których można pomóc i wywołać uśmiech to jest to co uwielbiam. Wolne chwile spędzam na zajęciach sportowych, ostatnio zainteresowała mnie salsa kubańska, polecam:). Jestem mamą 8 letniej Kai i opiekunką foksteriera o imieniu Mia.

Mariola Zembol

Pochodząca z Podhala studentka trzeciego roku kierunku prawno-biznesowego. „Kocham magię świąt, dlatego w tym roku chcę ją także tworzyć”.

Ilona Żak

Zawodowo jestem koordynatorem wspaniałego zespołu w firmie zajmującej się kontrolą jakości – sporo na co dzień się tam dzieje, więc po pracy lubię wyciszyć się przy książce i gorącym kubku herbaty. Prywatnie uwielbiam spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.